GUNSHIELD™ BFG

High Tech multifunkční olej na zbraně

VYROBENO STŘELCI. PRO STŘELCE.

GUNSHIELD™ BFG GUN OIL je speciální směs vysokojakostních olejů a dalších aditiv.

Je určen pro mazání, základní čištění a údržbu kovových dílů všech druhů zbraní.

GUNSHIELD™  BFG GUN OIL má odmašťovací a mycí schopnost, vysokou vzlínavost, výborně proniká i do malých mezer, jako jsou např. těsné kluzné části závěrů zbraní, spoušťových mechanismů atp.

Narušuje a rozpouští korozi. Současně vytváří olejový mikrofilm a chemickou protikorozní vrstvu, která má excelentní dlouhodobé kluzné vlastnosti díky nimž snižuje tření jednotlivých částí na minimální úroveň.

Prostředek částečně zasychá, takže po aplikaci zvyšuje svoji viskozitu, dále nestéká a vytváří na povrchu tenký ochranný film. Nenarušuje povrchovou úpravu a plastové díly zbraní . Neobsahuje silikon a teflon.

Mezi hlavní použití patří mazání a ochrana zbraňových systémů, ručních zbraní, nožů, ale také nářadí, strojírenských výrobků atp.

Čištění a mazání kluzných a valivých součástí, včetně ložisek. Uvolňování zatuhlých spojení, především šroubových, a jejich ochrana před šířením koroze. Všude tam, kde se používají pro mazání nebo protikorozní ochranu oleje.

DOSTUPNÁ BALENÍ

GUNSHIELD™ BFG
200 l BAREL

Velkoodběratelské balení po 200 litrových kovových sudech.

GUNSHIELD™ BFG
200 ml SPREJ

Základní a univerzální balení 200 ml v tlakové nádobce s prodlouženou úzkou tryskou která usnadňuje aplikaci v hůře dostupných místech.

GUNSHIELD™ BFG
50 ml KAPÁTKO

Malé 50 ml balení v plastové nádobce s úzkým kapátkem pro přesné nanesení na malé plochy a díly.