GUNSHIELD™ CLP®

Jeden přípravek pro 3 kroky běžné údržby zbraně

VYROBENO STŘELCI. PRO STŘELCE.

GUNSHIELD™ CLP® je čisticí, mazací a konzervační prostředek nové generace pro komplexní údržbu zbraní. Je vhodný pro všechny druhy zbraní – zbraně pro sportovní střelbu, krátké osobní zbraně, malorážky, lovecké a odstřelovací pušky, automatické zbraně, vojenské zbraňové systémy a veškeré kovové doplňky zbraní.

  • dokonale čistí
  • špičkově maže
  • střednědobě chrání proti korozi
  • pro všechny typy zbraní
  • zaručuje spolehlivé fungování všech mechanismů zbraně v každé situaci
  • odpuzuje vodu
  • nezachytává prach, po zaschnutí přípravku je povrch zbraně bez olejového efektu
  • testováno a doporučeno profesionály
  • prostředek byl vyvíjen dle požadavků a specifikací MIL-PRF-63460E
  • schválen pro použití v AČR a NATO

Přípravek GUNSHIELD™ CLP® patří do skupiny tzv. CLP přípravků (Cleaner, Lubricant, Preservative). Jeden přípravek spojuje čištění, mazání a protikorozní ochranu do jednoho kroku. Čištění probíhá velmi rychle a s vysokou účinností.

Lubrikační složky prostředku GUNSHIELD™ CLP® pracují na zcela unikátním principu. V klidovém stavu je lubrikační film tuhý, ale jakmile je povrch v některém místě vystaven tlaku nebo tření (například zákluz hlavně), tak zkapalní, čímž jsou styčné plochy kluzké a zajišťují tak spolehlivý chod všech mechanizmů. Protikorozní konzervační účinnost prostředku je díky unikátním inhibitorům na stejné úrovni jakou disponují speciální jednoúčelové konzervační oleje pro ochranu před korozí.

GUNSHIELD™ CLP® se hodí pro použití na všech kovech (ocel, slitiny, neželezné kovy), zároveň je šetrný k ostatním druhům materiálů jako jsou plasty, guma či lakované dřevo*.

Při opakovaném používání GUNSHIELD™ CLP® jsou všechna následná čištění mnohem méně pracná. GUNSHIELD™ CLP® ulehčuje údržbu, šetří čas potřebný pro celkovou údržbu zbraně.

GUNSHIELD™ CLP® prošel v roce 2017 sérií náročných kvalifikačních zkoušek a byl zapsán na seznam povolených prostředků pro údržbu pozemní VT a je schválen pro dodávky Armádě České  republiky. Veškeré potřebné informace jsou zveřejněny na porálu Úřadu pro obrannou standardizaci, katalogizaci a státní ověřování jakosti pod katalogovým listem C-VZ-1.1-6.3.

V roce 2020 byl prostředku přidělen NATO stock number NSN-9150-16-008-4929

DOSTUPNÁ BALENÍ

GUNSHIELD™ CLP®
200 l BAREL

Velkoodběratelské balení po 200 litrových kovových sudech.​

GUNSHIELD™ CLP®
200 ml SPREJ

Základní a univerzální balení 200 ml v tlakové nádobce s prodlouženou úzkou tryskou která usnadňuje aplikaci v hůře dostupných místech.

GUNSHIELD™ CLP®
100 ml ROZPRAŠOVAČ

100 ml balení v plastové nádobce s mechanickým rozprašovačem.

GUNSHIELD™ CLP®
50 ml KAPÁTKO

Malé 50 ml balení v plastové nádobce s úzkým kapátkem pro přesné nanesení na malé plochy a díly.